Účinkující

Taneční skupina EQUET

Taneční skupina z Plzně.

Temperamentní cikánské tance, cikánská krčma. Vytvoří mystickou atmosféru, budou vykládat taroty, číst hostům z ruky anebo jim namíchají speciální bylinkový polštářek pro plnění všech tajných přání. Animaci také doprovází malováním ornamentů na tělo, čehož se rádi účastní nejen děti a dámy, ale kupodivu i pánové :)

Hudební skupina Claymore

CLAYMORE je hudební skupina ze Štětí, Roudnice n. L, Prahy a Velkého Borku hrající hudbu ve stylu gaelic-rocku inspirovaného skotskou a irskou hudbou, okořeněného o specifický zvuk skotských dud.

Chůdadlo

Parta profesionálních umělců, kteří milují nový cirkus. Zejména ten pouliční, protože cirkus na ulici znamená život. Baví je, když dokáží lidi nadchnout, překvapit a rozesmát. Baví je vytvářet nevšední okamžiky na obyčejných místech. Rádi cítí, jak v žilách města tepe krev.

Jsou to akrobati, žongléři, kejklíři, herci, performeři a chůdaři. 

Vlajková a bubenická skupina Milites

Skupina vlajkonošů a bubeníků z Chomutova předvádí vlajkovou show za doprovodu bubnů. Na umělecké scéně působí již od roku 2004. Dříve jste je mohli vídat pod skupinou SHS Herold. V roce 2019 se osamostatnili a ve své činnosti pokračují pod názvem Milites. Účastní se historických, městských, sportovních a jiných slavností a událostí se svou bubenickou a praporečnickou show. Disponují kostýmy laděnými do období renesance i gotiky,